Genel Kullanım Şartları

Bu websitesine erişim ve sitenin kullanımı aşağıda belirtilen şartlara tabiidir.

Lütfen bu websitesini kullanırken söz konusu şartlara uymaya dikkat edin. Bu websitesi (bundan sonra BAYER olarak ifade edilecek olan) Bayer Türk Kimya San.Ltd.Şti.'nin Web Koordinasyon Grubu tarafından geliştirilmiştir ve söz konusu bölüm tarafından yönetilmektedir. Bu websitesinde, Genel Kullanım Şartlarında, Genel Kural ve Şartlarımızda, Satış ve Teslimat Şartlarımızdan vazgeçmek veya bunlarda kısmen veya tamamen değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu tür değişiklikleri önceden bildirmeden kendi takdirimize göre yapabileceğimizi dikkatinize sunarız. Bu yüzden, websitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde şartları yeniden gözden geçirmenizi ve yapılabilecek değişiklik veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

Kullanım ve faydalardan vazgeçmek

Bu websitesinde yayımlanan bütün detaylar, dokümanlar ve görseller sadece BAYER'e aittir. Söz konusu materyeller bu şartlara uyulduğu takdirde kullanılabilir: bütün kopyalarda telif hakkına ilgili ibare yer alacak, bu detaylar sadece kişisel amaçlar için kullanılacak, ticari olarak istismar edilmeyecek, herhangi bir şekilde değiştirilmeyecek, websitesinden temin edilen bütün görseller sadece ilgili metin ile birlikte kullanılacak.

Ticari markalar

Bu websitesinde büyük harfle ve başka bir şekilde belirtilen bütün ürün isimleri BAYER ve BAYER'in yan kuruluşları, şubeleri, lisansörleri veya ortak girişimlerinin ticari markasıdır. Bu ticari markaların veya diğer materyellerin izinsiz veya kötüye kullanımı açıkça yasak olup bahsedilen durumlar telif hakkı, ticari marka kanunu veya diğer sanayi emlaki haklarının ihlali anlamına gelir.

Sınırlı sorumluluk

Bayer AG bu websitesinde yer alan detaylı bilgileri profesyonel itina çerçevesinde bilgi ve inancına dayanarak dahili ve harici kaynaklardan temin etmiştir. Bu bilgi alanını sürekli olarak genişletmeyi ve güncelleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu websitesinde yer alan bilgiler BAYER'i, ürünlerini ve hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. Ancak, bu websitesinde yer alan bilgilerin bütünlüğü veya doğruluğu ile ilgili açık ve kapalı olarak herhangi bir ifade kullanılmamış veya bir garanti verilmemiştir. Özellikle, bu bilgilerin artık güncel olmayabileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Bu yüzden, bu websitesinden elde ettiğiniz bilgileri herhangi bir şekilde kullanmadan önce kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu websitesinde verilen tavsiyeler, hedeflenen süreç ve amaçlara uygunluk açısından özellikle güvenlikle ilgili veri sayfaları ve teknik spesifikasyonlar ile bağlantılı olarak veya ürünlerimiz ile ilgili yapılan tavsiyeler üzerine kendi kontrolünüzü yapmaktan sizi alıkoymaz. Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir tavsiye veya talimata ihtiyacınız olması durumunda bizimle doğrudan temasa geçmenizi rica ederiz. Bu websitenin kullanıcıları websiteye ve içeriğine erişimindeki sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş olurlar. Bu websitesinin yazılması, hazırlanması veya yayınlanmasında görev alan BAYER veya üçüncü şahıslar, bu websitesine erişimden veya erişim imkansızlığından, websitenin kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan ya da bu websitesinde yer alan bilgilere güvenmekten kaynaklanan zarar ve ziyandan sorumlu tutulamaz.

Üçüncü şahıs satıcıların websiteleri/ linkleri

Bu websitesi üçüncü şahıs websitelerine linkler/referanslar içermektedir. Söz konusu linkleri sunması BAYER'in bunların içeriğine onay verdiğini göstermez. Ayrıca, BAYER bu tür websitelerine erişilebilmesi ve içerikleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir şekilde bu tür içeriklerin kullanımından kaynaklanan zarar veya ziyanın sorumluluğunu üstlenmez. Bu websitelerine linkler kolaylık sağlamak üzere sunulmuştur. Bu websitelerine erişimde risk kullanıcılara aittir.

Sizin tarafınızdan sunulan detaylar

Bu websitenin kullanıcıları BAYER'e gönderdikleri detayların içeriği ve doğruluğu konusunda bütün sorumluluğu taşır ve bu tür detaylar ile ilgili olabilecek üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmediğini garantiler. Kullanıcılar, sunulan bilgiler ana verileri veya kullanılan bilgileri aşan kişisel detaylar içermediği sürece, BAYER'e bu tür detayları kaydetme ve bu detayların istatistiksel analiz veya başka bir iş amacı için kullanılma iznini verir. Özellikle, BAYER, bu tür mesajlarda yer alan fikir, buluş, tasarı, teknik ve ekspertiz dahil içerikleri, ürün veya hizmetleri geliştirilmesi, üretim ve/veya pazarlanması gibi herhangi bir amaç için kullanma ve bunları derleyip herhangi bir kısıtlama olmaksızın üçüncü şahıslara sunma hakkına sahiptir.

Uluslararası kullanıcılar

Bu websitesi BAYER TÜRK Kimya San.Ltd.Şti. 'de Web Koordinasyon Grubu tarafından kontrol edilmekte, işletilmekte ve güncelleştirilmektedir. Söz konusu website sadece Türkiye'de kullanılabilir. BAYER bu websitesinde yer alan detayların Türkiye dışındaki yerlerde de doğru olduğuna dair garanti vermez ve özellikle ürün ve hizmetlerin aynı görünüm, aynı boyut veya aynı şartlarda mevcut olduğunu garantilemez. Bu websitesine Türkiye dışından giriyorsanız veya içeriğini Türkiye dışından yüklüyorsanız, mahalli mevzuata uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdur. Bu websitesinde bahsedilen ürünler, ülkeye bağlı olarak, farklı ambalajlara, farklı paket boyutuna veya farklı harf veya işaretlere sahip olabilir.

Kayıtlı kullanıcı özelliği olan siteler: erişim hakları

Erişim haklarınızı yetkisiz üçüncü şahıs kullanımlarından korumakla yükümlü olduğunuzu ve sizin yetkiniz olmadan bunlarına başkası tarafından kullanılmayacağını garanti etmeniz gerektiğini dikkatinize sunarız. BAYER websitesinde yer alan detaylara yönelik güvenliğin ihlal edildiğini öğrenmeniz durumunda veya yetkisiz kişiler sizin erişim haklarınızı elde etmiş ise ya da bunlar tarafından erişimin mümkün olabileceğine dair bir işaret aldıysanız BAYER'i hemen uyarmanız gerekir.

Uygulanacak kanun

Bu websitesi veya siteninkullanımına yönelik herhangi bir kanuni talep veya dava, devletlerarası hususi hukuk hükümleri ve 1 Temmuz 1964 tarihli Uluslararası Mal Satışına dair Aynı Statüde Bulunan Kişilere Uygulanan Kanun ile ilgili Lahey Konvansiyonu ve 11 Nisan 1980 tarihli BM Satış Konvansiyonu hariç, Federal Alman Hükümeti kanunlarının yorumlanmasına tabiidir.

Geleceğe yönelik beyanlar

Bu internet sitesi Bayer Grup yönetimi tarafından yapılan mevcut varsayımlara ve tahminlere dayanarak yapılan geleceğe yönelik beyanlar içermektedir. Çeşitli bilinen ve bilinmeyen riskler, belirsizlikler ve diğer faktörler, şirketin mevcut tahmin sonuçları, mali durumu, gelişimi ve performansı ve burada sunulan tahminler arasında bazı farklılıklara yol açabilir. Bu faktörlere Frankfurt Borsası'nda ve Amerikan Sermaye Piyasası Kurulu'na (20-F dosyamız dahil) dosyalanan halka açık raporlarda tartışılanlar dahildir. Şirketimiz, bu geleceğe yönelik beyanların güncellenmesi veya gelecekteki olay veya gelişmelere uyulması konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Satın alma / Teslimat : bir sözleşmenin akdedilmesi

Genel Kural ve Şartlarımız ve Satış ve Teslimat Şartlarımız BAYER ile akdedilen bütün anlaşmalar için geçerlidir. Sözleşmeye tabii taraf siparişinde kendi kural ve şartlarına atıfta bulunsa da bu şartlar uygulanabilir. Bir sipariş geçtiğinizde BAYER websitesinde belirtilen bütün şartları aynı zamanda kabul etmiş olursunuz. BAYER websitesinde yer alan sipariş formları aracılığıyla sipariş veriyorsanız bir sözleşme akdedilene kadar bu form bir satın alma teklifi olarak sayılacaktır. BAYER siparişle ilgili yazılı teyit göndermediği sürece sözleşme akdedilmiş sayılmaz. Bir siparişle ilgili verdiğimiz teyit müşterinin siparişinde belirtilen detaylardan farklı olursa müşterinin ilgili detayları hemen yazılı olarak düzeltmesi gerekir. Aksi takdirde, anlaşma teyitte belirtilen şartlara göre geçerli olacaktır.

The browser compatibility override message