Değerlerimiz

Bayer olarak, değerlerimize gönülden bağlıyız ve her günü bu değerlere göre yaşıyoruz. İnsana ve doğaya saygıdan; dürüstlükten, açıklık ve doğruluktan ve faaliyetlerimizin sürdürülebilirliğinden paydaşlarımız için bir tutku olmaya ve başarma arzusuna, bu temel ilkeler her gün gerçekleştirdiğimiz eylemlere ve aldığımız kararlara yön veriyor.

Bayer; müşteriler, iş ortakları ve topluluklara aradıkları sonuçları sunmak için çok çalışıyor. Bayer olarak çevreye, ülkemize ve ülkemizde yaşayan insanlara karşı doğru olanı yapma sorumluluğu taşıdığımıza inanıyoruz. Dürüstlük kültüründen ayrılmadan, çevreye duyarlı uygulamaları tercih ederek, topluluklarımıza değer vererek, eğitime yatırım yaparak ve topluma karşı sorumluluğunu yerine getiren kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak yaptığımız her işte değerlerimizi sergiliyoruz.

Çalışanlarımız Liderlik (Leadership), Dürüstlük (Integrity), Esneklik (Flexibility) ve Verimlilik (Efficiency) yani LIFE adını verdiğimiz felsefeye gönülden bağlıdır ve hepimiz her gün Bayer'in misyonu olan Daha İyi Bir Yaşam İçin Bilim üretmek için çalışıyoruz.

The browser compatibility override message