Kuruluşumuz

Günümüzde tarım ve halk sağlığının her zamankinden daha fazla ortak noktası var ve Bayer CropScience her ikisinin de ön saflarında yer alıyor. Yaşayabildiğimiz tek dünyada, tarla rekoltesini en üst düzeye çıkarmaya, hasadı yıkıcı hastalıklardan ve haşerelerden korumaya ve yaşam alanlarımızı ve çevremizi sağlıklı ve güzel tutmaya yardımcı olan yenilikçi çözümler sunmaya çalışıyoruz. Bayer CropScience, güçlü tohumlardan ve özelliklerden yenilikçi biyolojik ve kimyasal mahsul ve çevre koruma ürünlerine kadar Daha İyi Bir Yaşam İçin Bilim sunar. 
yer tutucu

Devrimin Öncüsü

Yirminci yüzyılın ortalarındaki Yeşil Devrim bir başarı iken, bugün dünyamız, üstesinden gelmek için elimizdeki her araç, yetenek ve teknolojiyi ve daha da fazlasını kullanmamızı gerektiren acil sorunlarla karşı karşıyadır.  Aşırı hava koşulları, piyasa dalgalanmaları ve siyasi çalkantılar yeni norm haline gelmiştir.  Gelişmekte olan bir nüfusun beslenmesi, giydirilmesi, enerji ihtiyaçlarının karşılanması ve sağlıklı tutulması gerekir. Gezegenimizin sınırlı kaynakları günümüzdeki sınırların ötesine taşınmalı ve üstelik yarınlar için de korunmalıdır. 

Artık küresel gıda güvenliğini korumayı, beslenmeyi iyileştirmeyi ve kelimenin her anlamıyla sürdürülebilir inovasyonlarla halk sağlığını iyileştirmeyi amaçlayan Yeni Tarım Devriminin zamanı. 

Bayer, sağlık hizmetleri ve tarımla uğraşan küresel bir girişim olarak bu devrime öncülük etmeye hazır. Tohum, mahsul koruma ve tarım dışı haşere kontrolü alanlarında dünyanın yenilikçi liderleri arasında bulunuyoruz.

Daha Sağlıklı Bir Dünya Kurmanın Temeli İnovasyondur

Kuruluşumuzun temeli, güçlü bir amacı sahip dünya standartlarında bir bilimsel keşif, araştırma ve geliştirme organizasyonu üzerine atılmıştır: Çiftçilerin ve toplulukların gezegenimizi beslemesine ve korumasına yardımcı olacak yeni entegre çözümler geliştirmek. İnovasyona yapılan yatırım, sürdürülebilir çözümler sağlamanın en iyi yollarından biridir ve sektördeki en büyük araştırma bütçelerinden biriyle, yeteneklerimiz ve satış kanallarımız her geçen gün genişlemektedir. 

Rekolteyi En Üst Düzeye Çıkarıp Hasadı Güvence Altına Alıyoruz

Yüksek rekolteli tohum markalarından ve tohumları zararlı otlardan, haşerelerden ve çevresel streslerden koruyarak oyunun kurallarını değiştiren özelliklerden, yenilikçi tohum yetiştiriciliğine ve sağlıklı, üretken mahsuller sağlamaya yardımcı olan geleneksel ve biyolojik mahsul koruma ürünleri ve hizmetlerine kadar Bayer'in tarımsal çözüm yelpazesi, rekolteyi en üst düzeye çıkarmayı ve hasadı güvence altına almayı hedefler.  

Gezegenimizin ve Doğamızın Sağlığını ve Güzelliğini Koruyoruz

Bayer; tarlanın ötesinde, haşereleri ve zararlı otları kontrol etmek ve topluluklarımızın yaşam kalitesini artırıp çevreyi iyileştirmek için çözümler sunar.  Profesyonel kullanıcılara ve amatör bahçıvanlara yönelik tekliflerimizle ürün ve hizmetlerimiz, yaşam alanlarımızın sağlıklı ve dünyamızın bereketli ve güzel kalmasına yardımcı olur.

Bayer olarak standardı yalnızca inovasyon yoluyla değil, aynı zamanda sürdürülebilir tarım, çevre yönetimi ve yaşadığımız, çalıştığımız ve keyif aldığımız topluluklarda olumlu bir fark yaratarak belirlemeyi hedefleriz. 

The browser compatibility override message