Bayer Çözümleri Cebinizde!

Bayer çözümleri artık size telefonunuz kadar yakın! Bayer’in üreticiler ve ziraat profesyonelleri için geliştirdiği 4 Mevsim uygulaması, istediğiniz her an ihtiyacınız olan Bayer ürününü ve çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Belli bir hastalık veya zararlıya karşı bir çözüm mü arıyorsunuz? A’dan Z’ye bitki koruma ürünleriyle Bayer artık size eskisinden çok daha yakın. Üreticiler ve ziraat profesyonellerine özel geliştirilen 4 Mevsim uygulaması ile mücadele ettiğiniz hastalık, zararlı ve yabancı otlara karşı en doğru Bayer ürünlerini artık hemen öğrenebilirsiniz. Üstelik Bayer Crop Science’ın tüm bitki koruma ilaçlarına, ürün etiketlerine, broşürlerine ve güvenlik bilgi formalarına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan 4 Mevsim uygulaması herhangi bir üyelik de gerektirmiyor. Akıllı telefon veya tabletinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama, lokasyon tanıma özelliği sayesinde size en yakın Bayer uzmanını arama fırsatı da sunuyor.

Tek tıkla mücadele

Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey; yetiştirdiğiniz bitki, aradığınız zirai ilaç grubu ve hastalık/zararlı/yabancı ot ismini seçmek. Tek bir tıkla önünüze serilen ürün önerileri listesinde seçtiğiniz her Bayer ürünü hakkında tüm güncel bilgiler karşınıza çıkacak. Ürünün kullanılacağı bitki ve zararlılar, bitkilerle ilgili tavsiyeler, ilacın hazırlık ve kullanım aşamaları, karışabilirlik durumu, direnç yönetimi, antidotu ve tedavisi bunlardan yalnızca bazıları. 4 Mevsim uygulaması ile dilerseniz Bayer ürünleri arasında da arama yapabilir veya bağ, domates ve hububat gibi tarım ürünlerine özel hazırlanmış ilaçlama programlarına ulaşabilirsiniz. Hem IOS hem de Android cihazlara indirilebilen uygulama ile hastalık/zararlı/yabancı ot mücadelesinde merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmanız ve mücadele yönetimine dair bilgilerinizi arttırmanız mümkün.

Uygulamayı indirmek için;

IOS: https://apps.apple.com/tr/app/4-mevsim-bitki-koruma-tohum/id1364494611?l=tr

Android: https://apps.apple.com/tr/app/4-mevsim-bitki-koruma-tohum/id1364494611?l=tr

The browser compatibility override message